sobota 30. prosince 2017

Nakonec to vyšlo...

... a já se k dětem včera odpoledne přidala na druhou fázi běžkařského "výcviku" :-) A užili si malí i velcí. Nevěřila bych, že se nám podaří na zahradě vytvořit běžkařský okruh i s malým sjezdem "z kopečka". Tak ještě dnes a pak... pak ta nádhera asi zase celá roztaje... Budeme doufat, že do konce zimy takových milých sněhových překvapení přijde ještě víc.

Tady ještě náš letošní první nefalšovaný sněhuláček a já si jdu tu pomíjivou zimní krásu ještě užít, trochu přituhlo a nádherně svítí sluníčko .-)


Mějte se krásně

A.

8 komentářů:

 1. Vy se máte, když si takhle krásně na zahradě běžkaříte :-). U nás a to je v podhůří Krkonoš je sněhu pomálu- sem tam nějaký poprašek.
  Tak si hezky užívej- užívejte!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Hanko, dneska už není po sněhu ani památka :-( Ale věřím, že se ještě nějakého sněhu dočkáme a znovu si to tak skvěle užijeme :-) Krásný nový rok A.

   Vymazat
 2. Aničko,vy se máte
  U nás trochu napadlo sněhu a teď večer začalo pršet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, u nás už je taky stejně... Tak budeme doufat, že na příští sněhové radovánky nebudeme muset čekat moc dlouho :-) Krásný nový rok A.

   Vymazat
 3. U nás napadlo před 3 hodinami... už zase prší... ach jo
  Pavel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavle, u nás už taky nic, ale naděje umírá poslední :-) Hezký nový rok A.

   Vymazat
 4. Aničko, u nás snížek na Vánoce nevydržel, opět jsme si užili Štědrý den na blátě a o běžkách a sněhulácích si můžeme nechat jen zdát. :-) Ovšem už od zítra nám na jablonecku hlásí napadnutí velkého množství sněhu, tak jsem na to zvědavá... :-) Myslím, že si u nás na severu toho sněhu užijem ještě dost. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, to je škoda. Tak snad předpovědi nezklamou a počasí brzy přinese další nadílku sněhu a vezme to útokem i na Jablonecku :-) Krásný večer A.

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna