pondělí 4. června 2018

Pro radost...

... jsem si jen tak včera odpoledne vyrobila ke vstupním dveřím nový věnec.

Jarní/velikonoční jsem "projela", tak máme rovnou letní :-)


Použila jsem suché natě dochanu (schovala jsem si je při stříhání okrasných trav už na jaře, inspirovala mě Marki, ale tak dokonale jako ona s tou trávou motat ještě neumím .-)), které jsem pak doplnila sušinou (žluté hlavičky graspedie, modré hlavičky bělotrnu a růžová květenství ostrožky stračky). Bez krásné stuhy by to nebylo ono. A že jí trochu zbylo, sladila jsem stuhou i naše březové koštátko :-) 

Pastelová barevnost ladí s naší letničkovou výsadbou v truhlících i hliněných květináčích zavěšených na kotci naproti domu.


Hezké dny

A.

8 komentářů:

 1. Aničko, potěšila jsem si u tebe oko! Musí být radost kolem vás procházet...
  Měj hezké pondělí, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, díky za milé zastavení :-) Hezký start do nového pracovního týdne i Tobě A.

   Vymazat
 2. Aničko,
  pěkné, pěkné!
  Já včera už vytáhla mušličkový.
  Ještě, že mám v zásobách pár takových sezónních bez práce, hotovo a léto je tu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko, také mám nějaké i z dřívějška... Ale když se mi podaří udělat nějaký úplně nový, tak mám z něj vždycky větší radost :-) Tak když už jarně velikonoční nebyl... tak alespoň ten letní .-) Pa A.

   Vymazat
 3. Aničko, koukám, že blog se zase rozjel na plné obrátky :-). Věneček je povedený, moc mu to na tom sloupku sluší ;-). Ta stuha je krásná, taková neotřelá :-).
  Hezké odpoledne přeji. ZaZa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zazo, děkuji za zastavení i ohlas k věnečku a blogerskému návratu :-) Uvidíme, zda se mi bude dařit přispívat zase pravidelněji a častěji. Ale věřím, že ten největší pracovní nápor z jara už mám zdárně za sebou a blogování dostane opět více prostoru :-) Krásné dny A.

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna