pátek 15. června 2018

Óda na "obyčejné" kytičky aneb kytice červnová

Mnohokvěté růžičky 'Lovely Fairy' doplněné o milovaný kontryhel měkký, řebříček bertrám, "náletovou" kopretinu či poslední květy kakostu lučního.Krásné v kytici, ale i v záhonu. Drobnokvěté růže nebo řebříček lze nechat usušit a použít znovu do sušených vazeb.


Nebojte se v zahradě vymezit prostor i rostlinám, které znáte z procházek v přírodě. Bývají nenáročné, jejich pořízení není příliš nákladné, často skvěle vyplní "hluchá" místa v záhonech jako podrostové rostliny a dělají zahradu přirozenější.

Krásný nadcházející víkend

A.

2 komentáře:

 1. Tak tuhle ódu úplně chápu, Aničko :-). Také mám ráda ty, jak někdo říká "obyčejné" kytičky. Kromě výše zmíněných ještě chrpu, vlčí mák a dokonalost je tu :-).
  Krásné aranžmá!
  Hezký den přeji.
  ZaZa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZaZo, díky za zastavení i za ohlas. Luční kvítí prostě nikdy nezklame :-) Krásné dny A.

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna