středa 12. srpna 2015

Námořník do třetice...

... všeho nejlepšího. Modro-bílý proužek a puntík rozzářený jasnou červení na háčkované bambulkové borduře. A jako pověstná třešnička na dortu ručně malované rybky barvami na textil doplněné oblíbenou sashiko výšivkou.


No a co přijde na řadu už asi tušíte... :-)

Hezké dny na vodě, ve vodě či s vodou

A.

8 komentářů:

 1. Dobrý den, moc ráda chodím k Vám nakouknout, polštářky jsou úžasné a děkuji za inspiraci. Prosím, nemáte jednoduchý návod na háčkovanou bambulkovou borduru? Děkuji a přeji co nejvíce úsměvu a pohody.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Hanko, mrkněte zde: http://theheartfeltcompany.blogspot.nl/2012/06/bubbly-crochet-edging.html nebo zde: http://onceuponapinkmoon.blogspot.com.au/2013/09/pom-pom-edge.html. Myslím, že fotonávody by měly být srozumitelné i pro neangličtináře. A kdyby ne, tak napište a až zase budu vyrábět háčkovanou bambulkovou borduru, zkusím napsat i návod :-) Hezký den A.

   Vymazat
 2. Aničko opět krásné a krásné, vůbec nechápu kdy to vše šiješ ?
  Měj hezké dny.
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Álo, ještě jsem to nikde nevytroubila... ale já jsem náměsíčná, víš? :-))

   Vymazat
 3. Aničko, léto, to se pro mě rovná moře, lodě, racci, mušle... A tak se jen kochám tvou dokonalou námořnickou kolekcí!
  Pěkný večer, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, k dokonalosti jí ještě pár věcí chybí :-) A alespoň na části z nich (moře bohužel ještě nevyrobím) intenzivně pracuji :-)) A.

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna