sobota 26. srpna 2017

Zpátky na místě činu...

... po více než dvaceti letech (i když od našeho stávajícího domova není vzdáleno více než tři čtvrtě hodinky jízdy autem). Nemohla jsem tomu uvěřit, ale skutečně od dob, kdy jsem trávila prací i zábavou na zřícenině gotického hradu Starý Jičín mnoho hodin svého časného mládí jako jeden z dobrovolníků hnutí Brontosaurus, už uplynulo hodně vody.


Dnes jsem ta místa byla obhlédnout znovu - se svými dětmi (trucujícího tatínka jsme nechali doma .-)). Byl to zvláštní pocit. Hodně krásných vzpomínek na pěkné časy (i lesní cestička vedoucí mimo hlavní proud zůstala tam, kde si ji pamatuji :-)). Děti byly nadšené. Navštívili jsme i opravenou věž, ve které jsme dříve provázeli turisty a hradní hospůdku v jejím přízemí.A ještě jedno oblíbené místo relativně kousek od nás bych ráda s dětmi do konce prázdnin navštívila... Připomněly mi ho nevědomky hned dvě blogerky... pokud si dobře pamatuji, mají tam výtečné uši .-)

Krásné dny

A.

3 komentáře:

 1. Moc hezký hrad, tam by se mí líbílo. A pocit, že ses podílela na jeho obnově, musí být docela fajn, ne?
  Hezký víkend

  OdpovědětVymazat
 2. Štramberk určitě taky navštivte a uši kupte !!!
  Taky se podívejte i zde :www.vanocníchalupa.cz , která je hned pod náměstím.
  Hezký víkend .
  J.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Aničko, zrovna dnes ráno jsem si říkala, že jsem tam už taky 20 let nebyla a ráda bych to napravila. Jen nevím, jestli nahoru vede asfaltka, kvůli kočárku. Moc hezký výlet jste si udělali. Pa

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna