sobota 30. července 2016

Překvápko...

... v podobě dvou krásných malovaných dřevěných domečků s ptáčkem pro štěstí na mne čekalo po příjezdu z několikadenní dovolené u pobřeží Baltického moře v Polsku. Víc o tom, jak naše první "testování" této destinace dopadlo, přijde v některém z dalších příspěvků (až trochu utříbím myšlenky do vět) .-)

Malované dřevěné domečky jsem obdivovala při své návštěvě u Stáni, o jejíž zahradě jsem Vám už psala. Když před nedávnem vystavila své nové výtvory na svém blogu a nabídla je zájemcům, musela jsem tak být mezi prvními, kteří se přihlásili. I přesto mi "mé" dva domečky laděné dobéžova vyfoukla před nosem jiná zájemkyně. 


Stáňa mi však nabídla, že mi vyrobí další a já si tak mohla prosadit "propašovat" do bílobéžové kombinace ještě trochu zelené :-)

Domečky Stáňa vyrobila a poslala jako překvápko (bohužel v době mého pobytu v zahraničí), ale od čeho jsou dobří sousedé, že? .-) Balíček převzala od paní pošťačky sousedka a já se z jeho obsahu mohu těšit už dnes. A protože bartery fungovaly kdysi a zdá se, že stejně dobře fungují i dnes, budu pro Stáňu na oplátku tvořit do jejího krásného bydlení vánoční stromečky a háčkované sněhové vločky. Kdo by to byl řekl, že už teď někdo myslí na Vánoce, viďte?... Ale uteče to jako voda a všichni víme, že kdo je připraven, není překvapen .-)

Krásnou sobotu

A.

4 komentáře:

  1. Aničko, domečky - ty já miluji. Moc pěkné, určitě tě dělají radost. tak ať ti také přinesou štěstí :-). Měj se hezky \ivana

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ivo, moc děkuji. Určitě přinesou, věřím v to :-)) Krásný večer A.

      Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna