neděle 25. listopadu 2012

Advent a červená - další háčkovaný "stojící" stromeček a příprava na háčkovaný polštářek

Dobré odpoledne,
využívám dalších volných chvil, které mám na tvoření, díky tomu, že k nám přijela Viktorčina babička. K bílému háčkovanému stromečku (a růžovému, který bude mít ale Viki u sebe v pokojíčku) tak přibude do páru další a letos zřejmě poslední háčkovaný "stojící" stromeček, tentokrát v mé milované červené barvě. Háčkovala jsem z příze Catania podle stejného návodu jako ty předchozí - dále viz http://agnieszcinykratochvile.blogspot.cz/2012/11/tak-uz-je-na-svete.html


Mám také rozpracován budoucí polštářek či dva (to se ještě uvidí, jak rychle mi to půjde, narozeniny má už 15.12.) z háčkovaných "čtverečků" ve smetanově bílé, které chci darovat své mamce k narozeninám. Opět pracuji se stále oblíbenější Catanii. Měla jsem hromadu různých krásných schémat na čtverečky a bylo těžké vybrat si z nich jeden, ale nakonec jsem se rozhodla pro tento zveřejněný na blogu Jany: http://pleasenthome.blogspot.cz/2012/06/hackovany-polstarek-navod.html, jen háčkuji pouze z jedné barvy. Ještě uvidím, až čtverce sháčkuji dohromady, ale zatím to vypadá, že je podšiji fialkovou barvou, která bude pěkně ladit s interiérem ložnice mých rodičů (tady je vidět, jak "nenásilně" zasahuji do bydlení našich :-)).Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna