sobota 7. března 2015

Jarní update...

... recy vázičky a vůbec stávající dekorace na stole. Suché proutí a oranžové lampionky mochyně židovské vystřídaly ve vázičce čerstvé proutky z "na kluka" ostříhané vrby pokroucené (stejně jako loni se stříhalo i letos doslova na hlavu :-)), ozdobené obháčkovanými výfuky. Těším se, až se proutky zazelenají a budou pěkně ladit se zelenou mašlí s bílými puntíky...


Já už to jaro začínám brát opravdu vážně... sundala jsem včera z oken i vánoční a zimní vystřihovánky :-)

Krásný den

Anička

7 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. :-) Ona příroda vše stejně nejlépe nadekoruje sama :-)

   Vymazat
 2. :-) Doufám, že se ještě trochu víc zazelená :-) Krásný večer Anička

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné... Taky ještě dnes sundám poslední zimní dekoraci - vločky na oknech u dětí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) A vyvěsíš petrklíče a kuřátka, viď? :-)

   Vymazat
 4. Teda Aničko, ty už jsi připravená na velikonoce. Já také budu muset nařezat nějaké větvičky, aby mi se mi trochu do velikonoc zazelenaly. Ta černá recyváza vypadá s bílou a zelenou parádně! Používala jsi normální barvu ve spreji? Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, u mě ta příprava větvičkami teprve začíná :-))) Pokud jde o barvu na recyváze - použila jsem klasickou barvu v plechovce (Eternal, černý mat) a natírala štětcem :-)

   Krásný den Anička

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna