pátek 27. března 2015

Jarní dekorace z FIMa...

... a nebo také malý bonus pro koledníky z okolí k velikonoční výslužce :-) Každý rok vyrábím jiný, obvykle jako zápich, ať z toho koledování mají užitek i maminky a manželky :-) Loni to byli látkoví zajíčci, předloni filcoví zajíčci, rok předtím filcoví ptáčci... Letos zase zpátky k ptáčkům... ale z jiného materiálu a to se také počítá :-)A co vy a příprava na malé a velké koledníky? Máte nachystáno? :-)

Mějte se krásně

Anička

14 komentářů:

 1. Aničko, moc pěkné a vkusné a nádherně propracované. Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivko, byla to taková noční rychlovka :-) Děkuji.

   Vymazat
 2. Aničko, moc se ti ptáčci povedli. jsi šikulka.
  Majka

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Anička! To je nádhera! Každý deň nové a nové nápady. Nechystáš sa vydávať nejaký časopis o tvorení? Ak áno, hlásim sa za prvú predplatiteľku :-)
  Krásny víkend ti prajem! Vierka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vierko, to je mi ale poklona! :-) Ne, nechystám, i když redakční práce by mě jistě moc bavila. Zatím si ale bohatě vystačím s organizováním kreativních podvečerů každý druhý týden u nás v obci :-)

   Vymazat
 4. Parádní Aničko. a stále obdivuji tvé potažené židle :) Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky :-) A pokud jde o ty potahy na židlích - neskromně přiznávám, že i já se na ně ráda koukám... A stále nemohu uvěřit, že to jejich šití tak dobře "klaplo"... prostě zázrak :-)))

   Vymazat
 5. Aničko, to je moc krásné. A taky jsem koukala, jak krásně šiješ a vůbec tvoříš. Nákupní tašky jsou fakt parádní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, díky za vzácnou návštěvu i milý komentář. A přijď zas :-)

   Vymazat
 6. Krásná dekorace, udělá hodně parády a potěší každého. Taky koledníkům vyrábím drobnosti, aby bylo překvapení a změna mezi tou horou čokolády. Veselé Velikonoce, Kája.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Také to mám ráda, když se daruje i něco "ze sebe" :-)

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna