neděle 8. března 2015

Jarní taštičky s potiskem...

... vyrobeným pomocí listů a odkrojku řapíkatého celeru jsem ušila z jemně dekorovaných bavlněných látek. 

Mám ráda, když se na výrobku uplatní více technik. Ani u taštiček jsem si tak nemohla odpustit alespoň jednoduchou výšivku na oživení :-) Taštičky jsem vyztužila, aby pěkně držely a také něco vydržely. A použití může být všelijaké - do kabelky na drobnosti, kosmetiku, psací potřeby, dopisy od ctitelů... :-)


Mějte se krásně

Anička

7 komentářů:

 1. Aničko, jsou nádherné !!!!! Moc se ti povedly !!!!!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, moc děkuji. Mám radost, že se líbí :-) Díky za zastavení a krásný den přeji Anička

   Vymazat
 2. Pane jo Aničko, s celerem jsem ještě nešila:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Aničko, krásný potisk, mě by zajímal ten recept s řapíkatým celerem, rodina ho moc nemusí, většinou ho křoupu sama a že se loni urodilo :-)
  Krásný večer.
  Bohunka
  Prosím, Aničko, návod na takové taštičky máš? Už delší čas o podobné přemýšlím, ale se strojem se teprve učím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohunko, stačí zadat do googlu spojení "řapíkatý celer recept" a budeš koukat :-) Pokud jde o taštičky, tak koukni třeba zde: http://www.bettymade.cz/tasticky-zase. Krásný den Anička

   Vymazat
  2. Moc moc dekuji, Aničko. Ty jsi zlatíčko. Abych měla vejdumky na háčkování, dělala jsem nudle z kila mouky a pak umyla okna a nakonec se dostala i ven pohrabat kousek zahrádky, kde už vyráží narcisky a teď neudržím ani háček v ruce. Ale mám krásný pocit.
   Přeji krásný večer.
   Bohunka

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna