pondělí 15. prosince 2014

Polštářek se srdcem...

... ode mne dostane k narozeninám babička. Slaví je na první svátek vánoční. K oblíbené aplikaci se "sashiko" výšivkou přibyla tentokrát i korálková výšivka :-) Docela mě to vyšívání s korálky bavilo. Chtěla jsem proto obkorálkovat srdce i zvnějšku, ale manžel říkal, že už by to bylo moc. Tak korálky zase někdy jindy :-) Podkladová látka je krásná, možná škoda nechávat ji v čelní straně polštáře vykukovat jen po okrajích... Ale srdíčko by na ní tak pěkně nevyniklo... A navíc když babička zatouží po ptáčcích zpěváčcích, otočí jen na zadní stranu polštáře :-)


Tak to jsem zvědavá, co na něj řekne naše babi :-)

Mějte se krásně

Anička

PS: a velké díky za takové ohlasy k obháčkovaným ručníkům (mimochodem také pro naší babičku), vzorek na háčkovanou borduru už musel obletět celou Českou republiku :-)

4 komentáře:

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna