neděle 10. února 2013

Malé rozptýlení - nový "běhounek" na stůl a pár nových útěrek


Není tomu tak dávno, co jsem si u Tony Zieglerové objednala v jejím obchůdku na FLERu krásnou lněnou látku s motivem červených hrušek (http://www.fler.cz/zbozi/cerveny-hrusky-text-panel-metraz-3343582). Jako velká milovnice červené barvy jsem prostě nemohla nechat tento krásný produkt nepovšimnut a tak se nakupovalo :-) Teď ještě zdůvodnit si, proč jej potřebuji... A tak vznikl plán na ušití běhounu či menšího ubrusu na jídelní stůl (jde o textilní  panel v šířce pouhých 50 cm), několika útěrek a nových kuchyňských chňapek. Běhoun a 2 útěrky už jsou na světě. Látky mám ještě dost, takže výhledově přibudou ještě další 2 útěrky a zmiňované kuchyňské chňapky.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna