pondělí 12. listopadu 2018

Pozdně podzimní...

... věnečkový "update" :-)

Takhle veselý byl na začátku podzimu a takhle romantický byl na svatého Martina :-)Růže (The Fairy a The Lovely Fairy, u bělokvěté název neznám) stále kvetou o sto šest, tak proč toho nevyužít. Doplněno o stálezelené větvičky zimolezu kloboukatého.

Krásný den

A.

2 komentáře:

  1. Aničko, Tvoje věnečky se mi moc líbí, ty je umíš tak přirozeně nazdobit. :-) Malé růžičky jsou milé. Mně začala znovu kvést slézová růže, příroda je trochu pomatená tím teplem, ale nevadí, sníh a zima by mohla nastat až na Vánoce. ;-) Pěkný den. D. :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dášo, děkuju :-) To "přirozené" je dáno nabídkou toho, co mám rychle k dispozici... A taky trochu tím, že si na ty umělé přízdoby až tak moc nepotrpím :-) Se sněhem - jsem sama zvědavá, jaká letos bude zima. Tak moc bych si přála bílou zimu, aspoň na měsíc... Letos jsme poprvé obě děti přihlásili na lyžařský kurz a já se rozhodla, že se zkusím po nekonečné dlouhé době taky postavit na klasické lyže a sjet kopec .-) Krásné dny A.

      Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna