pondělí 3. října 2016

Šípky...

... i jejich sběr patří neodmyslitelně nejen k mému podzimu. Šípkový čaj doma pijeme nejen na podzim, ale hlavně v zimě a předjaří, vlastnoručně nasbírané šípky však využívám zejména k výrobě podzimních dekorací a věnců. 

A když nějaké zbudou jako letos, tak si je ráda naaranžuji "jen tak" do vázičky místo květin, vydrží v ní hodně dlouho a jsou velmi pěkné a také dokonale fotogenické .-)


Krásné dny mezi kapkami deště

A.

4 komentáře:

 1. Moc pěkné zátiší.:-) Musím se na ně také vypravit. I u nás konečně prší. Slunečné počasí bylo fajn, ale vše je vyprahlé, zem tvrdá... Nevýhoda - muset se trochu přistrojit. ;-)D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo, určitě, dokud ještě jsou :-) U nás se po nich vždycky jen zapráší, máme tu hodně "lovců" :-) Déšť byl třeba, i když je pravda, že do slunečného rána se vstává o něco lépe .-) Měj se krásně A.

   Vymazat
 2. Tak tak... ale člověk musí být pozitivní .-) Chodím na ně v hrubých kožených rukavicích, které to píchání o něco zredukují :-) Krásný den A.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna