pátek 12. května 2017

Za odměnu...

... za dnešní pilnou práci jsem si naordinovala večerní zahradní "kochačku". Fotek mám mnoho a budu je muset ještě protřídit, ale jedna vyšla obzvlášť krásně. Tak tu vám posílám s přáním krásného teplého nadcházejícího víkendu :-)

Kosatec nízký (Iris pumila)
A.

10 komentářů:

 1. Aničko, u vás již kvetou kosatce? Nechápu... :o)
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Álo, tyto kosatce nakvétají často už v dubnu, vyšší kosatce pak později, takže vše v pořádku .-) Krásný víkend A.

   Vymazat
 2. Aničko, napadá mě písnička: rozvíjej se poupátko, nejněžnější z květů... Fascinují mě ty kapičky. Takovéto fotečky se mi moc líbí. :-)Konečně se i u nás otepluje, tak snad se již ledoví muži nevrátí. Ranní teploty uplynulého týdne se některým rostlinkám nelíbily :-( Sluníčkový víkend. D. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Dášo, děkuji za ohlas :-) A pokud jde o ledové muže - nesmí už přijít, už mám všechno venku :-) Krásné dny i do Tvé zahrádky A.

   Vymazat
 3. Tak tohle je fakt nádhera, tleskám :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eli, díky za návštěvu a děkuji za ohlas, v mém případě jsou podobné fotky hodně o štěstí :-)

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna