pátek 26. srpna 2016

Vánoční likér...

... z bezinek už vyrábím pár let. Prakticky vše, co vyrobím, skončí u mých příbuzných, sama jen ochutnám při výrobě a je to velká mňamka, ale vzhledem k tomu, že alkohol téměř nepiji, nejsem asi ten správný tester .-)

Letošní je již také na světě. Tři a půl litru bezinkového likéru teď bude čekat na svůj velký den, kdy si jej, uvězněného v lahvích, jejich noví majitelé otevřou, nalijí do skleničky, přivoní k němu, přiťuknou si a obsah do dna vypijí :-) Snad jim bude chutnat a pomůže i s případnými zdravotními problémy, na které mají bezinky ty správné "páky" :-)Pokud jste ještě neochutnali a máte nějaký keř černého bezu poblíž, určitě vyzkoušejte. Recept na likérek vč. seznamu všech jeho pozitivních účinků najdete zde.

Krásný den

A.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna