úterý 28. dubna 2015

Jarní čepice pro malého námořníka...

... neboť kombinace barev použitých na čepici mi představu malého kapitána velící minimálně nějakému parníku plujícímu po Labi či Vltavě trochu vyvolává ... kromě tradiční české trikolóry, samozřejmě :-)


Koupila jsem Jirkovi novou jarní bundu a nebyla jsem schopna ze stávajících čepic vybrat žádnou, která by se k ní hodila. Na bundě je sice místo klasické červené použita cihlová (tento odstín se mi bohužel nepodařil u příze Elian Nicky sehnat), ale myslím, že to nebude až tak velký prohřešek :-)

A když už je to čepice pro malého námořníka, chtělo by to i nějakou adekvátní háčkovanou či šitou aplikaci na čepici... loď, kotva... ryby... 
Krásný den

Anička


PS: nakonec jsem stihla do noci uháčkovat lodičku (návod viz zde KLIK), jen nafoceno nemám (dodám během dneška). Zato ji ale mohu předat Jiříčkovi k jeho dnešním narozeninám jako neplánovaný bonus k už připraveným dárečkům... než přijde léto, určitě ji ještě párkrát na hlavu nasadí :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna