středa 9. ledna 2019

Snažím se zpomalovat...

... a tak (zase) píšu :-)))

Jsem za tu možnost psát tak neskonale vděčná, že jsem si tu radost ze psaní i krásných zpětných vazeb musela připsat na svůj včerejší seznam radostí :-)

Rozhodla jsem se totiž zase trochu pokročit ve svém zahradnickém psaní a po mnoha měsících jsem napsala nový příspěvek na svůj zahradnický blog :-)

Pokud máte zahradu a zvažujete, zda by letos nepotřebovala trochu "popostrčit", mám pro vás článeček s tipy, jak na to .-)A protože mě nebaví už jednou hotové dublovat, najdete ho pouze na mém zahradnickém webu tady .-)

Hezké čtení

A.


2 komentáře:

  1. Juknu, přečtu!
    Dnes při pohledu z okna zahrada není ani pod přívalem sněhu vidět, ale já jí to velmi přeji, vláhu potřebuje po suchém létě nasát co nejvíce.
    Ála

    OdpovědětVymazat
  2. Aničko, přečetla jsem 10tero a myslím si, že naše zahrada je celkem v pohodě.Martina

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna