středa 1. února 2017

Lepí!...

... to byla jedna z prvních věcí, kterou mi sdělil dneska Jiříček, když jsem ho odpoledne vyzvedávala ve školce. Prý to říkala paní učitelka.

A když "lepí" (sníh... pochopitelně), tak to znamená jediné... SNĚHULÁK!

Tak si ho naši "chlapi" postavili rovnou před okna, abychom na našeho nového zahradního nájemníka dobře viděli. Já jen lehce dekorovala... a fotila :-)


Já nevím, proč už všichni chtějí jaro, vždyť je ta zima letos docela fajn, nebo ne? .-)

Krásný den

A.

4 komentáře:

 1. Anicko,tak zitra zkusim,jestli lepi i u nás;-)Zatím se nam sněhuláka totiž nepodařilo postavit.Zima letos nemá chybu:-)Jaro má ještě cas!

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý večer, myslím, že letošní zima nemá chybu, a to jsem zcela jasně letní člověk, milující vysoké letní teploty... a sněhuláky mám ráda a ten Váš je boží!

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím Aničko, u nás nelepí, zkoušíme každý den, ale zase to sviští na bobech :-). Jinak já si tu letošní zimu užívám, venku je tak čisto, procházky jsou fajn a pohled z okna nenudí, Kája.

  OdpovědětVymazat
 4. Sněhulák je parádní, dobře jste ho vykrmili. :-)Když byly děti malé, tak nám také koukal do oken... Že bych šla nějakého postavit? ;-)
  D.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna