pátek 3. července 2015

Messenger taška...

... dokončena jako jeden z několika mých restů... Technologicky jsem úplně nedomyslela postup všívání zipu a sešívání vnitřní a vnější části tašky v jednom kroku (prostě jsem byla lenivá během šití měnit plán a nechala jsem to dojít až do fáze, kdy nešlo jít jinak), takže jsem se ve finále trochu natrápila a část kabelky kolem uší musela sešívat v ruce. Pod stroj se to monstrum už v konečné fázi prostě nedalo strčit :-) Příště budu chytřejší.


Materiál - zvnějšku džínovina kombinovaná s vlastním tiskem, zevnitř bílý puntík na šedém podkladu. K tomu různé typy kapes uvnitř i venku a popruh, který se dá prodlužovat dle potřeby.

Ještě s jedním restem bych chtěla aspoň trochu pokročit - ubrus na stůl na terase - můj dlouhodobý vyšívací projekt. Tak že by konečně? :-)

Hezké dny

A.

4 komentáře:

  1. pěkná :). To znám..já zas místo abych si udělala střih, který bych příště mohla použít tak to rovnou stříhám :D a v hlavě současně vymýšlím technologický postup...no někdy to taky během procesu změním....taky mám jednu nachystanou, snad bude o víkendu, tak mrkni :)
    Martina

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna