neděle 24. ledna 2016

Na nákupy...

... jsem si vysnila novou skládací tašku. S tou proklatě šedou strukturovanou potahovkou, jak o ní pořád píšu :-) A taky s tiskem barvami na textil a výšivkou, jinak by to ani nebyla "moje" taška. Celá vypodšívkovaná, aby na ni byl hezký pohled i zevnitř.


Nu, tak co jí říkáte?

Krásnou neděli

A.

18 komentářů:

 1. Přeji pěkné nedělní odpoledne. Taštička se opravdu povedla, krásně sladěné barvy.
  Zdraví Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuji. Mám radost, že se taška líbí. Hezký večer A.

   Vymazat
 2. Aničko ta je kouzelná !! Moc se mi líbí. Jsi neuvěřitelně šikovná, já se neustále opakuji, ale je to tak.
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) Álo, děkuji za kompliment. Šikovných je spousta lidí, já jsem hlavně tvrdohlavá jako mezek a zkouším a zkouším... až se věci povedou, to dřív nebývalo, jsem o kousek trpělivější :-) Krásný večer A.

   Vymazat
 3. Aničko....povedla se,moc pěkná:-)
  Hezké zimní dny,Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko, děkuji, moc si mě potěšila :-) Hezký večer A.

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Mirko, vážně? To mám velkou radost, že se Ti tak líbí. Hezký večer A.

   Vymazat
 5. Aničko, taška se ti povedla. Pečlivě provedená a barvy k sobě ladí. - Krása.
  Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo, díky za poklonu. Barevná kombinace černá-bílá-šedá už je léty prověřená, byla to sázka na jistotu :-) Těší mě, že Tě oslovilo i provedení tašky. Krásný večer A.

   Vymazat
 6. Aničko, nádhera - jako vždy. Moc se ti povedla, sladěné látky, decentně nazdobená, vkusné zapínání - skvost. Jsi skutečně moc šikovná.
  Krásný klidný celý týden. Bohunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohunko, jako vždy, když mi skládáš komplimenty, děkuji. Je to motivace pokračovat dál .-) I Tobě pohodový týden A.

   Vymazat
 7. Kabela je opravdu krásná, umět tak šít.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se ji chystám vložit i do obchůdku na Fleru... :-) Krásný večer A.

   Vymazat
 8. Ahoj Aničko, vše již bylo napsáno. ;-)Kombinovat barvičky ty umíš a ještě navíc pěkně ušito. Tvoje šedivá potahovka se mi líbí čím dál víc. ;-)Ještě jsi něčím vyztužila? Pěkný den. D. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo, s barvičkama já si hraju ráda :-) Děkuji za pochvalu. Pokud jde o výztuhu - v tomto případě jsem výztuhu nedávala, taška je dost pevná i ze dvou vrstev - vrchní a podšívka. Pokud bych šila z tenčí bavlny, podžehlila bych ji vlizelinem a nebo taky tenčím starším plátýnkem. Krásný večer A.

   Vymazat
 9. Dobrý den Aničko, u vás setrvalý stav pěkné se střídá s s pěkným. Napadlo mě jestli by jste nechtěla na svých stránkách občas zveřejnit nějaký návod. Třeba na tuhle skládací tašku? Bylo by to pro nás méně šikovné, co bychom to také rády vyzkoušely. Omlouvám se za svoji opovážlivost,ale tento nápad mám vždy, když toužebně prohlížím vaše stránky. Dorka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dorko, díky za pochvalu. Pokud jde o návody, myslím, že je jich tu hromada, koukněte na štítek "Návody". A konkrétně v případě skládací tašky zvažuji zpracování pěkného návodu i s fotografiemi, jen co začnu šít další tašku. Krásný večer A.

   Vymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna