úterý 23. září 2014

Podzimní věnec ke vchodovým dveřím...

... konečně i u nás. Bylo už na čase, první podzimní den je totiž právě dnes - 23. září 2014. Přesně ve 4:29:09h skončilo astronomické léto a začal podzim.
Základ věnce tvoří proutěné větvičky (použila jsem věnec od Velikonoc). Potom potřebujeme hodně kaštanů (použít se dají i šlupky od kaštanů) a něco na oživení věnce. Já použila malé kukuřičky a mochnu židovskou třešeň (tento materiál jsem si nakoupila přes Fler, neb sama bohužel ještě nepěstuji). Dozdobeno mám pírky a žlutooranžovými a drobnými červenými bobulemi zakoupenými na e-shopu Stoklasa. O tomto e-shopu i navázané spolupráci s ním už jsem vám začátkem léta psala.

Ve spolupráci s tímto e-shopem bych brzy ráda vyhlásila podzimní soutěž o ceny. A protože nejen věnce, ale i další podzimní dekorace budou nyní velmi aktuálním tématem všech tvořilek, ceny do soutěže budou právě z této oblasti.


Krásný podzimní den

Anička

14 komentářů:

 1. Aničko, moc krásný věneček si vyrobila. měj se pěkně Věrka

  OdpovědětVymazat
 2. Aničko, věneček se ti moc povedl. Kaštany jsi něčím natírala, aby se stále leskly? Pěkné podzimní dny. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo, nenatírala, když jsou čerstvé, tak se takhle krásně lesknou samy. A když vyschnou, tak už ten lesk téměř není, ale vypadají i tak moc hezky. Já už ničím nedotírám :-) Napadlo mě leda přestříkat to bezbarvým lakem.... Ale jak říkám, já to nechávám na přírodě :-) Hezký večer Anička

   Vymazat
 3. Nádherný věnec , kaštany jsou krásné ...Šárka

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherný ... krásné podzimní dny ti přeji

  OdpovědětVymazat
 5. Máte krásný podzim... :o) Štěpka

  OdpovědětVymazat
 6. Aničko je krásný, jen nevím, jestli není moc těžký, čerstvé kaštany jsou přece jen mokré. A mochyni taky zatím nemám, musím to napravit.
  krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, když jsou kaštany čerstvé, je věnec těžší než z jiných přírodnin. Ale ne nijak dramaticky. Tenký provázek věnec bez problémů udrží. Jakmile kaštany vyschnou, tak to věnci navíc odlehčí. A nevypadá ani tak vůbec špatně :-)

   Vymazat
 7. Aničko,
  nádherný věneček, povedl se ti .... přeji ti krásný a pohodový první podzimní den .... Marki

  OdpovědětVymazat
 8. Moc hezký věneček, z kaštanu jsem ho ještě neviděla. Nádherná inspirace.

  OdpovědětVymazat
 9. Aničko, krásný věnec, moc se ti povedl!
  Ivana

  OdpovědětVymazat
 10. věnec je moc krásný..jdu hledat kaštany:o))

  OdpovědětVymazat
 11. Holky, velké díky, za tolik chvály :-) K dotazům odepisuji u jednotlivých osob. Krásný večer Anička

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna