středa 19. srpna 2015

Malinová s tyrkysem...

... a taky jarně zelená rozsvítí brzy pokojíček našich dětí, který bych předtím ještě ráda znovu vymalovala nějakým světlejším odstínem šedé barvy.


O úmyslu předělat trochu pokojíček jsem se zmiňovala už dříve a je v souvislosti s náhradou Jiříčkovy dětské postýlky za tu "dospěláckou" v plánu už delší dobu. Než se však pustím do výmalby (a předtím přesvědčím muže, že to prostě musím udělat :-)), ušila jsem dětem v odstínu malinové a tyrkysové nová povlečení na přikrývky a polštáře. Opět oblíbený nesmrtelný puntík a proužek a stejně jako u mentolového povlečení do ložnice zapínání na zip jak u povlaků na přikrývky, tak u povlaků na polštáře.

No a podobně jako ve Viktorčině případě počítám i u Jirky s kapsářem za postelí... materiál už mám, tak teď jen se do toho pustit... :-)

Mějte se báječně

A.

2 komentáře:

  1. Ta malinová je nádherná. Do holčičího pokojíku jak dělaná.
    Pěkný večer, J.

    OdpovědětVymazat
  2. No ony děti mají momentálně pokojíček dohromady a ještě nějakou chvíli to tak zůstane, takže jsem hledala barevné kombinace, které by neurazily ani jedno pohlaví :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši návštěvu i chvilku na komentář, který mi zde po sobě zanecháváte. Dáváte mi tak najevo, že se vás mne psaní či fotky nějakým způsobem dotýká.

Chci přinášet především inspiraci, radost, povzbuzení, zamyšlení.... k tématům, které mě samotnou zajímají nebo na ně sama hledám odpovědi, i když jsou někdy z těch, na které se názory hodně různí.

Díky za slušnost, ohleduplnost k ostatním a odvahu podepsat se pod svůj vlastní názor.

Mějte krásný den

Anna